مشاوره و سفارش

  • ۱۲ + ۶ =

دستگاه پسته پوست کن

با آغاز فصل برداشت پسته، میتوانید محصول خود را بلافاصله پس از برداشت، با روشی بسیار آسان و با هزینه ای بسیار کمتر نسبت به سال های گذشته فرآوری کنید. جداسازی ارقام مختلف پسته هنگام ضبط و فرآوری، در زمان فروش محصول از اهیمت بالایی برخوردار است. پس از برداشت محصول از باغ میتوانید با استفاده از دستگاه های پسته پوست کنی محصول خود را با بهترین کیفیت فرآوری کرده و باخیال راحت تازمان فروش در انبار نگهداری کنید. اکنون وقت آن است که بسیاری از هزینه های پس از برداشت پسته را کاهش دهید و محصول خود را با کیفیت بهتر و ارزش ریالی بالاتری روانه بازار نمایید.

دستگاه پسته پوست کن اتوماتیک

فروش عمده انواع دستگاه های پسته پوست کن اتوماتیک در بازار های فروش آنها به چه دلایلی و برای چه کاربرد هایی انجام می گیرد؟ دستگاه های پسته پوست کن یکی از دستگاه های پرکاربرد تولید شده هستند که توسط تولید کننده های زیادی تهیه و تولید می شوند. این دستگاه های پسته پوست کنی دارای مدل های متنوعی می باشند که دستگاه های پسته کنی اتوماتیک یکی از کامل ترین این دستگاه ها هستند که به صورت عمده به فروش می رسند.

دستگاه دهن بست گیر خارجی

دستگاه های دهن بست گیر خارجی در بازار شهر های مختلف ایران به چه صورتی به فروش گذاشته می شوند؟ دستگاه های دهن بست گیر خارجی به چه صورتی تولید می شوند؟
در کشور ایران علاوه بر این که دستگاه های دهن بست گیر ایرانی مورد معامله قرار می گیرند دستگاه های دهن بست گیر خارجی نیز از طریق گمرک وارد بازار های ایرانی می شوند. دستگاه های دهن بست خارجی از بهترین ابزاز های اولیه تولید و معمولا به طور عمده به فروش می رسند.

فرم مشاوره و سفارش
  • ۱۱ − ۱ =

ایمیل

m.abbaspour1995@gmail.com

درباره ما :

دستگاه پسته پوست کن نقش مهمی در میزان افت محصول برداشت شده توسط کشاورز دارد.برای اطلاع از قیمت آن می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در زمان فرآوری پسته اگر خوشه ها، خاشاک، و آشغال های پسته برداشت شده جداسازی نشود باعث افت کیفیت محصول می گردد. برای این کار تنها کافیست از دستگاه پسته پوست کن استفاده کنید، این دستگاهه خوشه ها و دانه های پسته را از هم جداکرده و آشغال و پوست پسته را می گیرد، همچنین روند فرآوری پسته را تسهیل می کند و باعث می شود این عمل مهم به درستی صورت گیرد. این دستگاه در داخل کشور تولید می شود و این باعث شده قیمت تمام شده آن تا حدود زیادی کاهش یابد. شما میتوانید دستگاه پوست کن را با بهترین امکانات و صرف کمترین هزینه در اختیار داشته باشید. گروه صنعتی ممتاز کویر بهترین ها را به شما عرضه میدارد،چرا که شما شایسته بهترین ها هستید…

مدیر ماشین سازی ممتاز کویر

مهدی عباس پور

Call Now Buttonتماس بگیرید