گروه صنعتی ماشین سازی ممتاز کویر رفسنجان شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پسته پوست کن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش دستگاه پسته پوست کن تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع دستگاه پسته پوست کنراهنمای خرید دستگاه پسته پوست کن کوهیبررسی کیفیت بهترین دستگاه پسته پوست کنقیمت عمده دستگاه پسته پوست کن خانگی

فروش بهترین دستگاه پسته پوست کن موجب می شود تا در زمینه ی فروش پسته حرفه ای تر عمل کنیم؛ امری که نه تنها در بازار داخلی که در خصوص صادرات نیز بستری عالی برای رشد و توسعه فراهم خواهد کرد. مرکز فروش دستگاه پسته پوست کن تازه این کالا را با بهترین کیفیت در بازار داخلی کشورمان برای کسانی که به این محصول نیاز دارند، عرضه می کند.

مرکز فروش دستگاه پسته پوست کن تازه

آشنایی با انواع دستگاه پسته پوست کن

آشنایی با انواع دستگاه پسته پوست کن در واقع صنعت آجیل پوست شده در جهان مورد توجه بسیاری بوده و کشورهای توسعه یافته، اقدامات چشمگیری در این زمینه انجام داده اند. البته در ایران نیز حرکت های خوبی برای پسته پوست کن شروع شده و البته نیازمند توسعه ی بیشتر است. انواع دستگاه های با ابعاد مختلف خانگی و صنعتی برای مشتریان مختلف به فروش می رسند و این امکان را فراهم کرده اند تا مشتریان با قدرت های خرید مختلف امکان خرید دستگاه پسته پوست کن را داشته باشند. ارائه ی قیمت دستگاه پسته پوست کن در منزل از جمله مواردی است که در کنار توجه به صنعت پوست کن، خود زمینه ساز یک کسب و کار مفید خانگی می باشد. همچنین عرضه دستگاه نیمه اتوماتیک پوست کن این امکان را فراهم کرده تا بتوان کار را در سطحی بالاتر و البته با قیمتی مناسب دنبال کرد. به صورت کلی انواع دستگاه برای انواع مشتریان با قیمت های مختلف، ارائه می گردد و زمینه را برای توسعه ی پسته پوست کن فراهم است.

اما دستگاه های پسته پوست کن تنها برای ارائه در بازار ایران مناسب نبوده و قابلیت توسعه برای صادرات را نیز دارند. از دستگاه پسته پوست کن خانگی گرفته تا ارقام صنعتی و بزرگ، هر کدام برای ارائه در بازارهای مختلف جهانی گزینه های مناسبی هستند. البته مثل همیشه شناخت بازار هدف و ارائه ی محصول متناسب با نوع نیاز بازار، جزء مهمترین اقداماتی است که در این زمینه باید دنبال شود.

مانند سایر دستگاه های صنعتی که در انواع و مدل های مختلفی تولید می شوند، دستگاه های پوست کن نیز انواع گوناگونی دارند. همچنین به لحاظ این که کاملاً صنعتی و یا نیمه صنعتی باشند نیز مدل های متفاوتی تولید می شود. در واقع در بازار دستگاه پسته پوست کن با در نظر گرفتن ظرفیت های خرید متفاوتی که مشتریان دارند، انواع مختلفی ارائه می شود. حتی برای مشتریانی که تصمیم به راه اندازی این کسب و کار دارند اما به دنبال قیمتی مناسب تر هستند، دستگاه پسته پوست کن دست دوم نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. به صورت کلی متناسب با نوع نیاز مشتریان انواع دستگاه پوست کن ارائه می شود:

  • اتومات و نیمه اتومات
  • خانگی و صنعتی
  • دست اول یا کارکرده

راهنمای خرید دستگاه پسته پوست کن کوهی

راهنمای خرید دستگاه پسته پوست کن کوهی با توجه به اهمیت بحث پسته پوست کن و به عنوان دو گروه از آجیل پرمصرف، لزوم خرید دستگاه های پوست کن در بخش های مختلف تولیدی مورد تأکید است. در واقع هم به لحاظ بهداشتی بودن و هم از نظر سود پوست شده پسته، توجه به این صنعت اهمیت زیادی دارد. اما در مورد لیست قیمت دستگاه های پوست کن بایستی موارد مختلفی را در نظر گرفت. به عنوان مثال این که دستگاه برای مصارف خانگی خریداری می شود یا کارگاهی و یا کارخانه ای، هر کدام اندازه های مختلف، کیفیت های متنوع و به دنبال آن قیمت های متفاوتی خواهد داشت. همچنین قیمت دستگاه نیمه اتوماتیک پوست کن و پسته با نوع تمام اتومات آن مشابه نبوده و بسته به نوع تقاضای مشتری می توان گزینه های مختلفی را انتخاب کرد. در هر صورت بهترین گزینه را با توجه به نیاز مشتری و بازار هدف وی می توان پیشنهاد داد.

همان طور که می دانید علی رغم قیمت بالایی که انواع دستگاه پسته پوست کن صنعتی در بازار دارند، گاهی شرایطی ایجاد می شود که می توان محصول را با قیمتی زیر قیمت بازار خریداری نمود. دستگاه پسته پوست کن دست دوم از جمله ی این موارد است و افرادی که به هر دلیل مایل به ادامه ی استفاده از دستگاه نیستند می توانند دستگاه را با قیمتی مناسب به فروش می رسانند. برای خرید و فروش فوری این موارد نیز خوشبختانه سایت های اینترنتی زیادی مشغول به فعالیت هستند که بعد از بررسی و اطمینان از سایت می توان نسبت به سفارش اقدام کرد.

تولید بالای انواع محصولات پسته در ایران و از طرفی ضرورت روز افزون استفاده از آجیل های پوست شده، توسعه ی استفاده از دستگاه های پوست کن را می طلبد. در واقع اگر به درستی در خصوص تولید و سود حاصل از فروش و صادرات پسته بیندایشیم، ارائه ی بهترین نمونه پسته پوست کن آینده ی بسیار بهتری برای صادرات پسته کشور به همراه دارد. در واقع با در نظر گرفتن حجم بالای تولید محصولات پسته ی و البته انواع آجیل که در سال های اخیر رونق گرفته، می توان گفت بازار فروش دستگاه های پوست کن با ظرفیت خالی بالایی روبه روست و در صورتی که به درستی برنامه ریزی شود می توان رونقی اساسی به این صنعت داد.

بررسی کیفیت بهترین دستگاه پسته پوست کن

بررسی کیفیت بهترین دستگاه پسته پوست کن بهترین دستگاه پسته پوست کن کدام است و یک محصول درجه یک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ بدون شک پوست کن با کیفیت، بهداشتی و جذاب انتظاری است که از یک دستگاه پوست کن انتظار می رود. بحث جذابیت پوست کن به لحاظ شکل و وزن آن و همچنین طرحی که بر روی پوست کن استفاده می شو،د متفاوت خواهد بود. بدیهی است که طرح روی پوست کن، به بخش گرافیک کار و خلاقیت طراح بستگی دارد، اما از نظر انتخاب شکل و وزن پوست کن بایستی دستگاهی مناسب انتخاب شود. بدون شک هر چه این دو ویژگی در یک دستگاه پوست کن به صورت ویژه ای مدیریت شود، می توان مشتریان بیشتری را در بحث پسته پوست کن برای خرید محصول جذب نمود. البته این دو مورد نیز بسته به بازار هدف و نوع مصرفی که برای پسته پوست کن مد نظر داریم متفاوت است؛ اما توجه به این تناسب مسئله ای مهم و تأثیر گذار در بحث انتخاب دستگاه خواهد بود.

دستگاه های پسته پوست کن و علاوه بربحث اندازه و ظرفیت دستگاه، در انواع اتومات و نیمه اتومات و البته خانگی و صنعتی تولید می شوند. طبیعی است که قیمت دستگاه پوست کن و پسته در هر یک از حالات بیان شده، متفاوت است و بسته به شرایط می توان مدل های مختلف را با قیمت های مختلف سفارش داد. به عنوان مثال اگر نیاز به خرید دستگاه در ابعاد بزرگ و از طرفی با قیمتی مناسب داریم می توانیم به جای دستگاه اتومات، دستگاه نیمه اتوماتیک پوست کن را خریداری کنیم. همچنین استفاده از انواع دست دوم به جای مدل های نو و صفر، می تواند انتخاب مناسبی به منظور دسترسی به قیمت های ارزان تر باشد.

قیمت عمده دستگاه پسته پوست کن خانگی

قیمت عمده دستگاه پسته پوست کن خانگی دستگاه های پوست کن محصولات آجیلی و پسته، با قیمت های مختلفی توسط شرکت های سازنده ارائه می شوند. کاملاً واضح است که کارآیی و فاکتورهایی که هر دستگاه ارائه می دهد، در قیمت گذاری آن دخیل خواهد بود. به عنوان مثال قیمت دستگاه پوست کن در منزل با انواعی که در کارخانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت است؛همچنین گزینه هایی چون:

  • تعداد پوست کن در ساعت
  • نحوه ی عملکرد به لحاظ اتومات یا نیمه اتومات
  • میزان برق مصرفی
  • ابعاد دستگاه

و چندین مورد دیگر از جمله گزینه هایی هستند که در بحث قیمت دستگاه پوست کن و پسته و همچنین آجیل مورد توجه قرار می گیرند.

مهدی عباس پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه صنعتی ماشین سازی ممتاز کویر رفسنجان شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پسته پوست کن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید