گروه صنعتی ماشین سازی ممتاز کویر رفسنجان شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پسته پوست کن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده دستگاه پوک شکن پسته

آنچه در این مقاله می خوانید...

پوک کردن پسته برای صادراتقیمت عمده دستگاه پوک شکن پسته

دستگاه پوک شکن پسته عمده یکی از مهمترین محصولاتی بوده که در حوزه فراوری پسته جایگاه ویژه ای دارد. مقاصدی که شرکت های تولید کننده دستگاه پوک شکن برای عرضه محصولات خود به خارج از کشور در نظر گرفته اند، در درجه اول شامل کشورهای همسایه خواهد بود که کیفیت این محصولات توانسته نظر آنها را به خود جلب نماید. در این کشورها، انواع دستگاه پوک شکن پسته، به بهترین قیمت معامله می شود و می تواند در مدت زمان نه چندان طولانی در دست متقاضیان خرید آن قرار گیرد.صادرات عمده دستگاه پوک شکن پسته

پوک کردن پسته برای صادرات

پوک کردن پسته برای صادرات آیا می دانید پسته پس از فراورده های نفتی، مهمترین محصول صادراتی به شمار می رود که می تواند سودآوری فوق العاده ای را به همراه داشته باشد. پسته های ایرانی به دلیل کیفیت بالا، همواره شرکت های خارجی را به همکاری در خرید و فروش این محصولات جذب کرده است.

اما همانطور که می دانید اگر در میان پسته های مغزدار، پسته های پوک وجود داشته باشد، شاخص کیفی آن افت خواهد کرد. در نتیجه قبل از هرگونه اقدام جهت صادرات آن، مراکز مرتبط، اقدام به فراوری آن خواهند کرد تا بدین ترتیب پسته های پوک جدا شود. روشی که واحدهای تولیدی به این منظور به کار می برند، استفاده از دستگاه های مکانیکی بوده که می توانند روش های ویژه ای را برای جدا کردن پسته های پوک، به کار ببرند.

بهترین شیوه ای که برخی از این دستگاه ها دارند، این است که در اولین قدم، صفحه ای فولادی را در نظر می گیرند و و انعکاس صدای برخورد پسته با آن را مورد بررسی قرار می دهند. بر این اساس پسته ها به دسته های ریز و درشت و متوسط تقسیم شده و نیز با آنالیز وزنی، نمونه های پوک و مغزدار جدا می گردد. این روش دقت بسیار بالایی دارد و می تواند بهترین صورت از دسته بندی پسته را برای ما به ارمغان آورد.

قیمت عمده دستگاه پوک شکن پسته

قیمت عمده دستگاه پوک شکن پسته قیمت عمده دستگاه پوک شکن پسته، عدد متناسبی را نشان می دهد که شرکت های متقاضی خرید آن، شرایط بسیار خوبی را برای دریافت آن خواهند داشت. در واقع این شرکت ها می توانند تعداد زیادی از دستگاه پوک شکن پسته را سفارش داده و در ازای آن قیمت های کمتری را پرداخت نمایند که این موضوع از نظر اقتصادی حائز اهمیت است.

قیمت پوک شکن پسته صادراتی، به صورت کلی از کیفیت و برند سازنده آن تاثیرپذیر است که در هنگام قیمت گذاری به صورت ویژه مورد توجه قرار می گیرد.
البته در این بین نباید از نقشی که نوسانات بازار و روشهای منتخب خرید و فروش آن دارند، غافل شویم و آن را در مشخص شدن آخرین قیمت های دستگاه پوک شکن، نادیده بیانگاریم.

مهدی عباس پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه صنعتی ماشین سازی ممتاز کویر رفسنجان شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پسته پوست کن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید