گروه صنعتی ماشین سازی ممتاز کویر رفسنجان شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پسته پوست کن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده دستگاه فرآوری پسته صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد دستگاه فرآوری پسته صادراتیفروشگاه دستگاه فرآوری پسته صادراتی

برای تولید و بسته بندی پسته نیاز به دستگاه و تجهیزات مختلفی است، امروزه با استفاده از روش صنعتی انواع پسته را با بالاترین درجه کیفی در بهترین بسته بندی ها عرضه می کنند، این دستگاه ها کارایی و عملکرد فوق العاده ای دارند و با طراحی های ویژه و مدرن تولید شده و استفاده از آن ها باعث تولید محصولی بسیار با کیفیت می شود، خرید عمده دستگاه فرآوری پسته صادراتی با بالاترین کیفیت و کارایی و قیمت های ارزان و استثنایی انجام می‌ شود.

خرید عمده دستگاه فرآوری پسته صادراتی

کاربرد دستگاه فرآوری پسته صادراتی

کاربرد دستگاه فرآوری پسته صادراتی دستگاه های فراوری پسته امروزه در کشورهایی با تکنولوژی بالا به کار گرفته می‌ شوند، کاربرد دستگاه فراوری پسته صادراتی زیاد است و از آن برای جدا سازی انواع پسته، بسته بندی و دیگر مراحل فرآوری پسته بهره می برند، این دستگاه به صورت اتوماتیک کارکرده و سرعت عمل فوق العاده ای دارد.

این دستگاه تشکیل شده از استوانه هایی است که با چرخیدن استوانه ها سوزن‌های وارد دهان پسته خندان شده و در آن ها گیر می‌ کند، بنابراین زمانی که به قسمت بالای استوانه می رسند توسط قسمتی از دستگاه روی صفحه ریخته شده و به این ترتیب پسته دهان باز از دهان بسته جدا می‌ شود.

این یکی از کاربردهای این دستگاه است که برای جدا سازی پسته های خندان از پسته های بسته به کار گرفته می‌ شود، پسته غیر خندان را نیز می ‌توان با استفاده از این دستگاه به خندان تبدیل کرد، برای این منظور پسته را در آب سرد خیسانده و به وسیله دستگاه با فشار مکانیکی تبدیل به خندان می ‌کنند.

این دستگاه همچنین پسته های ریز و درشت و ارقام مختلف پسته را توسط غربال های اتوماتیک و دستی جدا می کند که این عمل را سورت کردن می گویند.

همچنین این دستگاه دارای سامانه چاپ بر روی بسته بندی است که با چاپ مشخصات محصول روی بسته بندی جلوه جالبی از نظر تبلیغاتی به محصول می ‌دهد.

فروشگاه دستگاه فرآوری پسته صادراتی

فروشگاه دستگاه فرآوری پسته صادراتی فروشگاه دستگاه فرآوری پسته صادراتی محصول را در تنوع گوناگون با بالاترین کیفیت و نرخ های ارزان ارائه می کند، برای خرید این دستگاه باید بر اساس میزان کیفیت و عملکرد دستگاه، دوام آن و طراحی های متنوع اقدام نمود.

می توان دستگاه درجه یک را با کارایی فوق العاده و طرح و مدل های شیک و برتر تهیه کرد، این مرکز بسیار مشتری مدار است که می توان با سفارش مستقیم محصول را به صورت تضمینی در کم ترین زمان با کم ترین قیمت ها خریداری کرد.

مرکز عرضه ماشین پسته شعبه‌ های مختلفی در شهرهای مختلف دارد که کیفیت کالا و قیمت های ارزان را در اولویت قرار داده و شیک ترین و جدید ترین مدل های دستگاه را با اندازه های گوناگون ارائه می دهد، با خرید از طریق فروشگاه ماشین پسته می توان از کیفیت کالای خریداری شده اطمینان کسب نمود.

همچنین فروشگاه های اینترنتی احداث کرده که می توان غیر حضوری محصول را سفارش داده و با صرفه جویی بسیار در زمان و هزینه ها بهترین دستگاه را تهیه کرد.

مهدی عباس پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه صنعتی ماشین سازی ممتاز کویر رفسنجان شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پسته پوست کن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید