گروه صنعتی ماشین سازی ممتاز کویر رفسنجان شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پسته پوست کن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه پسته پوست کن دو توپی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی دستگاه پسته پوست کن دو توپیابعاد دستگاه پسته پوست کن چقدر است؟انواع دستگاه پسته پوست کن با توجه به قدرت موتورفروش دستگاه پسته پوست کن تازه کوهی

صنعت گران و تولید کننده های داخلی کشور ما برای اینکه امر فراوری، پاک سازی و پوست گیری کردن از محصول سالیانه پسته را برای باغداران و کارخانه داران راحت تر کنند، دستگاه مخصوصی را تولید نموده اند که پسته پوست کن نام دارد، مراکز خرید دستگاه پسته پوست کن دو توپی این دستگاه ها را در حجم زیادی وارد می سازند و سپس با توجه به نیاز مصرف کننده ها به صورت تکی یا عمده در اختیار آن ها قرار می دهند.

خرید دستگاه پسته پوست کن دو توپی

ویژگی دستگاه پسته پوست کن دو توپی

ویژگی دستگاه پسته پوست کن دو توپی حتما همه شما به خوبی می دانید که پسته یکی از اصلی ترین محصولات باغی کشور ما است که دارای جایگاه خیلی خوبی در عرصه تجارت جهانی می باشد، از این رو فراوری کردن صحیح و مناسب این محصول از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

استفاده کردن از دستگاه پسته پوست کن دو توپی مکانیزه و برقی در انجام دادن این امر، می تواند تاثیر خیلی زیادی در سرعت بخشیدن به این کار و افزایش دادن میزان تولید روزانه محصول داشته باشد، چون این وسایل خستگی ناپذیر هستند و هر بار حجم زیادی از پسته را پوست گیری می کنند.

در ضمن این وسایل موجب می شوند که تا حد زیادی از هزینه های تولید کردن این محصول در داخل کارخانه ها کمتر شود و از میزان هزینه های مربوط به خط تولید پسته و حتی فروش آن کاسته گردد، چون صاحبان این واحد های تولیدی را از استخدام کردن نیروی انسانی جهت انجام دادن این کار بی نیاز می کنند.

این وسایل پسته ها را با دقت خیلی زیاد و بدون اینکه هیچ نوع آسیب و ضربه ای به مغز داخلی آن ها وارد کنند، از پوست سبز، خاشاک و سایر اضافاتی که دارند پاک می نمایند و سپس محصول آماده شده و تمیز را در خروجی تحویل می دهند، بخش داخلی این وسایل از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است، که در اثر استفاده طولانی مدت و در اثر هوا و رطوبت دچار خوردگی، زنگ زدگی، تغییر رنگ و افت کیفیت نشود و کیفیت و طعم محصول را نیز کاهش ندهد، چون این زنگ ها ممکن است به داخل مغز پسته ها منتقل شوند و روی طعم آن ها اثر بگذارند.

ابعاد دستگاه پسته پوست کن چقدر است؟

ابعاد دستگاه پسته پوست کن چقدر است؟ مدل های مختلف دستگاه های پوست کن پسته با توجه به نوع کاربرد و استفاده ای که دارند، ممکن است با اندازه های مختلفی ساخته شوند و هر کدام از این وسایل یک مقدار مشخص گنجایش برای ریختن پسته به داخل خود دارند.

  • بر این اساس دستگاه های رایجی که در بیشتر کارگاه های کوچک و واحد های تولیدی محدود تر مورد استفاده قرار می گیرند و به ماشین های آب گیری میوه شباهت دارند، دارای دو متر طول و حدود سه متر ارتفاع بوده و شکل مستطیلی دارند.
  • اما دستگاه هایی که در داخل صنایع بزرگ تولید کننده پسته مورد استفاده قرار می گیرند و چند تن حجم دارند، مطمئنا ابعاد و اندازه های خیلی بزرگ تری خواهند داشت که ممکن است به چند متر برسد و شکل این وسایل هم به خط تولیدی کارخانه ها شبیه است و چند بخش جداگانه دارد که باید به هم نصب گردند.
  • دو مدل دستگاه کوچک و خانگی هم وجود دارند، که تقریبا شبیه دستگاه های خرد کن سبزیجات می باشند و اندازه آن ها خیلی کوچک تر است و به یک متر هم نمی رسد و دستگاه رومیزی و مبله نام دارند، در نتیجه ظرفیت این وسایل هم خیلی کم می باشد و همانطور که از نامشان پیداست، مصرف خانگی دارند.

انواع دستگاه پسته پوست کن با توجه به قدرت موتور

انواع دستگاه پسته پوست کن با توجه به قدرت موتور بر اساس میزان قدرت و سرعت دور موتور های به کار رفته در ساخت انواع دستگاه پسته پوست کن تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک، می توانیم چند نمونه از این وسایل را به شما معرفی کنیم که بیشترین استفاده را در داخل صنایع تولیدی سطح داخلی کشور ما دارند و از شما دعوت می کنیم که با ما همراه باشید.

  • یک نوع از این وسایل که با ابعاد خیلی بزرگ و با ظرفیت بالا تولید شده است و در داخل کارخانه های صنعتی تولید پسته به کار می رود، دارای یک الکترو موتور بسیار پر قدرت و سریع است، که با توان خیلی زیادی کار می کند و در هر ساعت مقدار زیادی پسته را پوست می گیرد و به خروجی می فرستد.
  • این وسیله می تواند در هر ساعت حدودا هزار کیلو پسته را آماده نماید و عملکرد آن هم به صورت کاملا اتوماتیک و خودکار است، پس انرژی مصرفی آن جریان برق می باشد.
  • یک نوع دیگر از این دستگاه ها دارای موتوری با قدرت و سرعت حرکت هزار و پانصد دور در دقیقه است، که این وسیله را می توان در داخل صنایع تولیدی کوچک تر مورد استفاده قرار داد.
  • البته می توان قدرت موتور را بر اساس مقیاس دیگری نیز در نظر گرفت، مثلا دستگاه های بزرگ پوست گیر پسته پانزده اسب بخار قدرت دارند و دستگاه های کوچک تر حدود پنج اسب بخار و البته سرعت عمل، تعداد دور در دقیقه و میزان پسته ای که در هر ساعت در این وسایل پوست گرفته می شوذ، با هم فرق دارد.

فروش دستگاه پسته پوست کن تازه کوهی

فروش دستگاه پسته پوست کن تازه کوهی با توجه به اینکه فراوری کردن، تولید و فروش پسته درجه یک ایرانی می تواند یکی از راه های اصلی کسب درآمد برای مردم کشور ما باشد، از این رو انواع و اقسام دستگاه های مورد نیاز در خط تولید این محصول از جمله دستگاه پسته پوست کن تازه یا دستگاه پسته پوست کن کوهی تولید و به بازار عرضه می شوند.

این دستگاه ها توانسته اند تاثیر زیادی در بالا رفتن سرعت و راندمان کار مراکز تولید کننده پسته داشته باشند و به دلیل دقت بالایی که در کار خود دارند، محصولی درجه یک و مرغوب را تولید کرده و به خروجی می فرستند و به همین دلیل موجب رضایت بیشتر مصرف کننده ها می گردند.

خرید و فروش دستگاه پسته پوست کن در داخل کشور ما از طریق مراکز پخش کننده بزرگی که در عرصه توزیع تجهیزات صنعتی فعالیت می کنند قابل انچام خواهد بود و البته این مراکز هم به صورت حضوری کار می کنند و هم به شکل غیر حضوری و از طریق بستر فضای مجازی خدمات ارائه می دهند در نتیجه تمام فعالان حوزه پسته می توانند برای تکمیل کردن خط تولید محصول خود، انواع این دستگاه ها را بر اساس نیاز خود خریداری کنند و به این ترتیب کار خود را تا حد زیادی رونق ببخشند.

مهدی عباس پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

گروه صنعتی ماشین سازی ممتاز کویر رفسنجان شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه پسته پوست کن دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید